POTM - Červen 2020

Yesterday at 16:42 | Charmedlover |  Photo of the month
Ach jo. Tak já už nevím teda. Fungují odkazy, nebo ne? Dostala jsem před týdnem BAN a nebudu to raději znovu pokoušet ale co si budeme. Nemám chuť sem ani chodit už a nebaví mě to. Nic nefunguje. Tak mě omluvte ale raději ani neobíhám, protože na tohle tady už mi došly všechny moje nervy. Nemám už ani sílu mluvit a něco řešit a čekat, co bude dál a zda se někdo s tím uráčí něco dělat. Tak alespoň tady pro Vás mám hlasování o fotku měsíce na červen. Protože začalo astronomické léto, vybrala jsem fotky Seleny v Bikinách. Fotka, která vyhrála minulé hlasování za měsíc květen, je již vystavená na svém místečku v menu :-)

 

Drew Richard Photoshoot 2009

23. may 2020 at 17:07 | Charmedlover |  Photoshoots
Jrnwna3h o

Dneska tu máme předposlední menší photoshoot, který patří do roku 2009. Před sebou máme tedy brzy další rok 2010, ve kterých není zdaleka tolik phothootů, jako v předchozích letech. Ale stále mám před sebou spousty a spousty práce s přidáváním, což se mi hodí když zrovna nejsou žádné novinky, které bych mohla sdílet. Jedná se tedy o portrétové fotky, které nejsou ničím ozvláštněné a jsou takové obyčejné. Selena má zde krátké mikádo ale já zkrátka na Sel miluji její dlouhou hřívu :D <3

Mndgd417 b Fl8lxvzv b Oiod725v b A3l0suli b

Simon Ferreira - 2009 Photoshoot

20. may 2020 at 18:33 | Charmedlover |  Photoshoots
Xt69fiou o

Pokračujeme v doplňování photoshootů, máme toho ještě spousty :-) Novinek je zatím teď hodně málo a nebo nejsou žádné a tak chci volné místo zaplnit něčím smysluplným. Photoshooty se Vám naštěstí líbí a alespoň si společně zavzpomínáme na mladičkou Selenu a na tyto jednoduché ale i tak krásné shooty. Tento není samozřejmě výjimkou. Jedná se o přirozený a veselý photoshoot. Focení nebylo nijak tématické a mě se líbí Selenin přirozený makeup a výraz. Nesmím zapomenout na krásné vlasy, které má jednoduše navlněné a vypadá skvěle!

4yklseit b 5br5pqnw b Gqa0nbql b Mmrpkhih b
 


Some News #28

19. may 2020 at 19:26 | Charmedlover |  News
- Selena prostřednictvím Instagramu a Facebooku sdílela krátké živé vysílání, které podpořilo všechny studenty, kterým byly kvůli situaci koronaviru zrušeny promoce, plesy a všechny záležitosti, které jsou součástí studia střední školy v Americe. Selena je podpořila skvělými slovy. Záznam si můžete pustit v odkazu níže.


- U Instagramu ještě zůstaneme. Selena uskutečnila videohovor s generálním ředitelem a mluvila o duševním zdraví a Rare Beauty. Video je na Seleniném ig Rare Beauty. IG TV.

Novinek teď bohužel nic moc není ale to nevadí, budu psát různé články, které musím doplnit jen mi dejte chvilku, teď se toho nahromadilo moc v mém životě :(.

Out and About Los Angeles - 14.5.2020

15. may 2020 at 19:26 | Charmedlover |  Candids / Paparazzi
7nftpdyo o

Kdo sledujete alespoň trošku zprávy a dění ohledně Covid-19 ve světě, nejen u nás, tak víte, že Amerika je ohledně této pandemie na tom dost špatně. Pandemie jí zamořila a čísla jsou obrovská. Selena se zdržuje doma a zbytečně nikam necestuje ani nepracuje. Pracuje ve svém provizorním studiu doma a komunikuje s námi prostřednictvím sociálních sítí a nebo programů vytvořených na podporu Stay At Home, což je projekt, který je například na IG, Youtube apod. a podněcuje lidi aby zůstali doma.

Včera ale Sel po dlouhé době šla na menší procházku se svou kamarádkou Caroline Franklin. Obě měly samozřejmě na sobě roušku a Selena měla na roušce motiv baseballových míčků. Měla velmi jednoduchý a domácí outfit takže usuzuji, že se zdržovala kolem domu vzhledem k jejímu autoimunitnímu onemocnění, kdy by pro ní nákaza Covidem-19 nebyla zrovna příjemnou záležitostí. Doufám, že na tom USA bude co nejdříve alespoň lépe a lidé se budou cítit více bezečnějí a Selena bude v bezpečí a v pořádku.

Qx0pn6df b 1i3jhtdm b Iaqxvynr b Yf2k0gyt b

Albert Michael photoshoot - 2009

14. may 2020 at 13:51 | Charmedlover |  Photoshoots
W734chuh o

Odkazy by prý už měly zase fungovat, tak já to tedy zase zkusím. Pokud dostanu BAN, tak se asi zblázním :D Ale u ostatních na blogu to funguje, tak snad konečně se mohu vrátit naplno k blogování a obíhání affs. Novinek je teď naštěstí málo, takže nemám moc velké mezery a tak dneska přidávám další photoshoot, abychom se tím už nějak více zase prokousali. Jedná se opět ještě o rok 2009 a tento photoshoot fotil Albert Michael. Jedná se o velice příjemný a jednoduchý shoot. Žádné násilné pózy ani výrazný makeup, zkrátka přirozené focení. Líbí se mi ta bílá barva, která je moje oblíbená mimochodem :D.

Tc5mvc2x b En1q4hbg b F2jznoye b Sezbrxsj b

Some News #27

8. may 2020 at 12:31 | Charmedlover |  News
Ahoj! Tak se omlouvám za svojí odmlku ale neměla jsem náladu vůbec něco vydávat, když zase a opět nešly odkazy a dvakrát jsem byla málem zablokována protože upozornění o tomto přišlo zase později, než byla celá situace spuštěna. Vůbec mě tohle nebaví furt nějaké problémy a pak jsem naštvaná a nervózní, že nemohu nic dělat. Teď by to snad mělo jít prý už a jestli ne, tak už na to kašlu protože to je něco na moje nervy -,-.

- Selena se stane hostem v show o vaření na stanici HBO Max. Bylo to oznámeno .května. Selena bude hostit diváky ve své kuchyni a bude vařit oblíbená a chutná jídla. Pro oficiální prohlášení k show Sel řekla :

" Vždycky jsem velmi mluvila o své lásce k jídlu. Myslím,že mě v rzohovorech snad stokrát požádali, co bych dělala kdybych neměla tuto kariéru. Odpověděla jsem, že by bylo zábavné být kuchařkou. Rozhodně nemám formální školení! Stejně jako mnozí z Vás když jsem doma, více experimentuji v kuchyni."

Show by se měla začít vysílat tento měsíc a v každé epizodě bude Selena na dálku videochatovat s šéfkuchařem a společně rozeberou všechny druhy kuchyně, sdílejí své tipy a triky apod. V každé epizodě bude pak odkaz na nějakou charitu v souvislosti s jídlem.

- Poprvé ve svém životě je Selena nominována hned v kategoriích na cenu GRAMMY!!!!!
Kategorie jako Album roku, nejlepší popové vokálové album - Rare, nebo písnička LYTLM v kategoriích písnička roku, nahrávka roku, nejlepší popové sólo ale také písnička LAHN v kategorii nejlepší taneční nahrávka! Já pevně doufám a držím palce, že Selena jednu z kategorií alespoň vyhraje a odnese si cenu domů!

- Režiséři filmu Vřískot 5 začali před nedávnem sledovat Selenu na Twitteru. Fanoušci začali hned žádat, aby Selena byla obsazena do jedné z rolí v tomto hororu.

- A na závěr těchto novinek pro Vás mám pár fotek ze zákulisí focení pro časopis Interview, který si jistě pamatuje a kdo ne, může si jej připomenout zde v galerii, kde najdete i další photoshooty.

P5yyb68o b Ldhslano b 7lxbalxk b Rtgnwtxv b

Instagram News #2

3. may 2020 at 12:44 | Charmedlover |  Personal Photos
Tak jelikož už jsem v půlce března přidávala IG news, tak tyto budou o něco kratší. Novinky z instagramu budu dávat vždy na konci měsíce abych shrnula, co Selena všechno za ten měsíc přidala na svůj profil. Dneska tedy jen krátce dva příspěvky. Takže první fotka je z natáčení videoklipu Boyfriend a Sel jí přidala jako takový throwback. Druhá fotka byla přidána před 14 hodinami a Selena je tam ve svém primitivním domácím studiu, aby mohla pracovat na své hudbě navzdory koronaviru.

Fmklpusv b Wx9lpnze b
Gallery link : Instagram news #2 [2x]

POTM May 2020

1. may 2020 at 14:01 | Charmedlover |  Photo of the month


První den v měsíci značí vždy nové hlasování o fotku měsíce :)
Výherní fotku za měsíc duben můžete již vidět v menu a vyhrála tedy s počtem hlasů 6. Ostatní měli po dvou hlasech. Dneska tady mám ale pár fotek z videoklipu Boyfriend, které bylo dost těžké sehnat :D Gify se najdou vždy ale fotky z videoklipu mi dneska daly docela zabrat, nicméně zvládla jsem to a něco vybrala z toho mála, co se mi nabízelo. Tak alespoň nebude tento měsíc výběr pro Vás tak těžký.


Some News #26

1. may 2020 at 13:50 | Charmedlover |  News
- Včera vyšla Doll verze videoklipu Boyfriend. Nepochybuji o tom, že to dalo spousty práce a hlavně je to velmi vtipné :D Tohle se opravdu povedlo a panenka je Seleně i podobná bych řekla :D <3

- Včera také proběhlo na IG Seleny živé vysílání, kde mimo povídání měla i štěňátko Daisy, je tak strašně roztomilá <3. Selena potvrdila, že pracuje již na nových písních a řekla menší zajímavosti, že se pro nadací bojující s COVID-19 vybralo za pouhých 30 minut okolo 2000 eur.
Where to go next